Konstrukce automobilů

Úpravy převodovek

Úpravy podvozků

Automatické spínače světel

Úpravy motorů

Firma


EuroTuning je konstrukční a tuningová firma zaměřená na vývoj a výrobu produktů, zvyšujících jízdní výkony automobilů. Úpravy jsou určené převážně pro využití sériovém provozu, ale např. v oblasti převodovek disponuje firma EuroTuning vlastním know-how, které ji umožňuje i vývoj a výrobu převodovek pro ryze sportovní účely. 
 
Hlavním kritériem při sestavování nabídky jednotlivých produktů je kvalita a funkce. Úpravy jsou navržené s cílem optimalizace jízdních parametrů automobilů tak, aby ovládání automobilu bylo příjemnější a reakce na podněty řidiče rychlejší. Každá úprava je zároveň posuzována i z hlediska svého vlivu na parametry automobilu nastavené výrobcem automobilu a nesmí je v žádném případě zhoršovat. 
 
Proto v nabídce společnosti EuroTuning najdete pouze ty výrobky nebo úpravy, které jednoznačně a výrazně zlepšují jízdní výkony automobilů. U speciálních komponentů, které nejsou vlastními produkty, je obchodní orientace zaměřena výhradně na spolupráci s renomovanými firmami, jako jsou Bilstein, Brembo nebo v oblasti motorového software rakouská firma Oberscheider (O.CT).

 
 
Úpravy motorů