Konstrukce automobilů

Úpravy převodovek

Úpravy podvozků

Automatické spínače světel

Úpravy motorů

O.CT Tuning - IPRO

Systém IPRO od firmy Oberscheider je nejnovějším systémem pro zvýšení výkonu motorů a umožňuje nové softwareové nastavení bez nutnosti demontáže řídící jednotky motoru!  Úprava se provádí výhradně prostřednictvím diagnostické zásuvky automobilu!

Úpravy turbomotorů jsou efektivně nejúčinnější, neboť umožňují velké a znatelné zvýšení výkonu, které je při správném provedení prakticky bez vlivu na životnost motoru. To je dáno skutečností, že u přeplňovaných motorů se zvýšení výkonu dosahuje bez navýšení pracovních otáček motoru. A právě otáčky mají na opotřebení motoru největší vliv. Při přípravě každé úpravy je také nutné vyhodnocovat především tepelné změny plnicích i výfukových systémů motoru. Ty mají na zásadní vliv na životnost turbodmychadla nebo i samotného motoru. K jejich odladění je zapotřebí kontrolovat práci motoru při různých jízdních režimech a to lze hodnověrně simulovat pouze na zátěžové, kvalitně vybavené zkušebně motorů.

Profesionální Chip tuning od firmy Oberscheider značně zlepšuje výkon a točivý moment, aniž by záporně ovlivňoval motor nebo převodovku. Dlouholeté zkušenosti a vlastní technické oddělení firmy Obercheider, vybavené jednou z nejlepších zkušební stanic pro čtyřkolky v Evropě, nejnovější elektronikou a vysoce výkonnými systémy sběru dat zaručují úpravy s vyšším výkonem a optimálním kroutícím momentem ve všech oblastech otáček.

Seznam automobilů upravovaných systémem IPRO

Cena úpravy (bez DPH) = Credits x 1750 Kč
Úpravy motorů