Konstrukce automobilů

Úpravy převodovek

Úpravy podvozků

Automatické spínače světel

Úpravy motorů

Úpravy podvozků

HSV – hydraulicky stavitelná světlá výška

Tento systém je novinkou v oblasti tuningu automobilů a jeho úkolem je umožnit automobilu využití výhod plynoucích ze snížené světlé výšky, kterými jsou zlepšení aktivní bezpečnosti a jízdních vlastností vlivem snížení těžiště a snížení odporu vzduchu díky menšímu proudění vzduchu pod automobilem, aniž by se snížila jeho průchodivost.

HSV umožňuje:
Popis:
Základem systému HSV jsou hydraulické prvky nad pružinami, které ve spojení s elektricky poháněným čerpadlem umožňují změnu světlé výšky o 50mm. Doba zdvihu do krajní polohy je cca 15 s. Maximální světlá výška je určena pouze pro přejezd nerovností do rychlosti 60km/hod.                                                    

Systém HSV je po stránce konstrukčního uspořádání univerzální a lze jej zamontovat prakticky do každého automobilu s koncepcí podvozku odpruženého vinutými pružinami. Přizpůsobení se provádí výměnou, nebo úpravou přírub, které hydraulické válce upevňují k tlumičovým vzpěrám, nebo nad pružinu. Navíc je možné zvolit způsob změny světlé výšky: 1) posunutí horní opěry pružiny 2) posunutí celé tlumičové vzpěry V nabídce je varianta k sériovým tlumičům pérování, nebo varianta ke sportovním podvozkům značek Bilstein, H&R... Vždy je nutná výměna všech pružin. 

Cena dílů HSV: 44.900 Kč
Montáž HSV:       4.900 Kč 
(ceny bez DPH) 
Dodací podmínky: dodací doba je 6-10 týdnů, doba montáže 1-2 dny, záloha při objednání ve výši 50% ceny bez DPH
Úpravy motorů